O nas

POZNAJ NAS

POZNAJ NAS

Katalog produktów

W MODULO jesteśmy specjalistami w dziedzinie parkowania. W oparciu o wieloletnie doświadczenie konstrukcyjne stworzyliśmy nowoczesny produkt, będący odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na miejsca parkingowe.

MODULO to aż 8 różnych Systemów Parkingowych, dopasowanych do Waszych potrzeb. Korzystają z nich nie tylko deweloperzy czy wykonawcy generalni, ale również osoby prywatne. Platformy Parkingowe MODULO możecie spotkać w wielu obiektach użyteczności publicznej, na osiedlach mieszkaniowych oraz w przydomowych garażach.

Posiadamy własny park produkcyjny, co pozwala nam dostosować urządzenia do spersonalizowanych wymagań Klienta i specyfiki każdej inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego ponad 95 % elementów naszych produktów pochodzi od polskich producentów. Przekłada się to na wysoką jakość Systemów Parkingowych i szybki dostęp do części zamiennych. Jesteśmy pewni naszych produktów ponieważ kontrolujemy każdy etap ich produkcji.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze oferta skierowana jest nie tylko do inwestorów, deweloperów czy architektów. Nawet jeśli nie posiadasz dużego obiektu wymagającego wielu miejsc parkingowych, znajdziesz wśród produktów MODULO coś dla siebie.  Specjalnie z myślą o użytkownikach indywidualnych stworzyliśmy rozwiązania pozwalające znacznie lepiej zagospodarować miejsce w garażu czy na przydomowym parkingu. Priorytetem w tworzeniu ciągle rozwijającego się katalogu produktów MODULO jest bezpieczeństwo Wasze i Waszych samochodów. Nasze produkty, tworzone przez wewnętrznych konstruktorów, są wielokrotnie testowane oraz spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Dostarczamy ponadto szeroką gamę akcesoriów pozwalających zwiększyć wygodę parkowania, takich jak: czujniki, bramy, szlabany, odbojniki i wiele innych.

WYGODA I NOWOCZESNY DESIGN:

Wiemy, jak ważna dla użytkowników Systemów Parkingowych jest wygoda i łatwość parkowania. Specjalnie dla Was wprowadzamy rozwiązania i akcesoria znacznie ułatwiające użytkowanie naszych produktów i pozwalające skrócić do minimum  czas potrzebny na zaparkowanie auta.

EKOLOGIA I OSZCZĘDNOŚĆ:

W trosce o środowisko naturalne, staramy się , aby nasze urządzenia były jak najbardziej ekologiczne. Wprowadziliśmy linię akcesoriów dla użytkowników samochodów elektrycznych. Wspierając elektromobilność, proponujemy baterie, dzięki którym urządzenia pobierają jak najmniej prądu, a oferowane przez oświetlenie energooszczędne pozwoli oświetlić obszar wokół naszych Systemów wykorzystując minimalną ilość energii.

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Odwiedź nasze social media

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

1 + 10 =