SKĄD JESTEŚMY

MODULO PARKING SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ GRUPY KAPITAŁOWEJ IMMOBILE S.A. .SAMA  IDEA  AUTOMATYCZNYCH SYSTEMÓW PARKINGOWYCH MODULO, NARODZIŁA SIĘ MAKRUM PROJECT MANAGEMENT SP. Z O.O.

Wykorzystując doświadczenie, wiedzę oraz nasze zaplecze produkcyjne, bydgoscy inżynierowie opracowali i wybudowali doskonałe i niezawodne urządzenia – Automatyczne Systemy Parkingowe. MODULO TO REWOLUCJA W SYSTEMIE PARKOWANIA..

CO ROBIMY

KAŻDEGO DNIA,W POCIE CZOŁA, CIĘŻKO PRACUJEMY, ROZWIJAJĄC I UDOSKONALAJĄC NASZE SYSTEMY PARKINGOWE. KAŻDY Z UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMÓW MODULO MUSI MIEĆ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I WYGODY.

Do konstrukcji  naszych platform parkingowych wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz najnowsze trendy designerskie. Pracujemy nad tym, aby parkingi MODULO zużywały coraz mniejszą ilość energii, dzięki czemu  platformy parkingowe będą jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. .

DOKĄD IDZIEMY

NASZA IDEE FIXE TO ŚWIAT, GDZIE PLATFORMY PARKINGOWE MODULO SĄ POWSZECHNE. BĘDZIEMY UWAŻNIE SŁUCHAĆ POTRZEB RYNKU I REAGOWAĆ, ABY UŻYTKOWNICY BYLI ZAWSZE ZADOWOLENI.

Jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości MODULO będzie synonimem parkingu. Będziemy ciężko pracować, żeby nasza wizja stała się rzeczywistością, a automatyczne systemy parkingowe stanęły w pobliżu Waszych domów, miejsc pracy i spędzania wolnego czasu.

NASZE STANDARDY

WYGODA

Automatyczne Systemy Parkingowe MODULO powstały z myślą o jak najłatwiejszym i jak najprostszym parkowaniu pojazdu. Wykorzystanie naszego parkingu w miejscach z ograniczoną powierzchnią do manewrowania spowoduje, że ta czynność staje się łatwa i przyjemna – nawet dla początkujących kierowców. Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne, MODULO to REWOLUCJA W SPOSOBIE PARKOWANIA.     

OSZCZĘDNOŚĆ

Automatyczne Systemy Parkingowe MODULO to gwarancja oszczędności miejsca, czasu i energii. Parkingi MODULO pozwalają osiągnąć nawet 15-kortną wydajność na tej samej powierzchni, co parkingi tradycyjne. Czas potrzebny na zaparkowanie pojazdu jest minimalny – nasze platformy parkingowe poruszają się z prędkością od 9 m do 12 m/min.  Energia którą zużywają nasze systemy jest minimalna – jeden zasilacz może obsługiwać nawet kilka systemów na raz.

~

BEZPIECZEŃSTWO

Tworząc MODULO zwróciliśmy szczególną uwagę na aspekt bezpieczeństwa – zarówno dla pojazdu jak i użytkownika parkingu. Nasze systemy  zapewniają  potrójną ochronę. Wykorzystując Automatyczne Systemy Parkingowe użytkownicy mogą  być pewni, że bezpieczeństwo ich pojazdów jest zagwarantowane, a niemiłe niespodzianki, które czekały na użytkowników aut na parkingach tradycyjnych – przejdą do lamusa.

DESIGN

Parkingi MODULO zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami konstrukcyjnymi. Design naszych platform parkingowych może być modyfikowany w zależności od potrzeb klienta. Systemy MODULO mogą funkcjonować jako niezależne wolnostojące obiekty, które wtapiając się w otaczającą je architekturę stają się jej integralną częścią. W zależności od otoczenia, możemy zaproponować Państwu dowolne materiały do pokrycia fasady parkingu. Nasze systemy parkingowe, również mogą być zamontowane i całkowicie ukryte wewnątrz budynków, stanowiąc ich integralną część.

EKOLOGIA

Zadbaliśmy o środowisko naturalne. Nasze Automatyczne Systemy Parkingowe zużywają minimalną ilość energii. W przeciwieństwie do obecnych na rynku systemów elektrycznych, jednostki zasilające parkingi  pobierają prąd tylko przy podnoszeniu pojazdów na miejsce parkowania. Odbiór pojazdów opiera się na systemie hydraulicznym, który w tym celu nie pobiera energii elektrycznej.  Możliwość montażu jednostki zasilającej  pod ziemią sprawia że parkingi MODULO są wyjątkowo ciche. Dzięki takim rozwiązaniom wiemy, że  przyczyniamy się  do ochrony środowiska naturalnego.

TECHNOLOGIA

Automatyczne Systemy Parkingowe MODULO wykorzystują innowacyjną technologię. Do stworzenia   systemów wybrano wyselekcjonowane materiały i podzespoły. Dzięki selekcji materiałów i  technologii  zastosowane w parkingach MODULO systemy hydrauliczne, elektroniczne i mechaniczne są niezawodne. Modułowa konstrukcja pozwala dowolnie rozbudowywać systemy parkingowe w zależności od wymagań klienta. Nasi inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby konstrukcje MODULO zadowoliły nawet najbardziej wybrednych z nich.

.

POZNAJ NAS

Nasza kadra składa się z nawyższej klasy specjalistów