fbpx

Lift&Slide

[yoast-breadcrumb]

Modulo
LIFT&SLIDE

MODULO LIFT&SLIDE


Jest to system parkingowy niezależny oferujący trzy poziomy parkowania pojazdów – podziemny, na poziomie zero oraz nad ziemią. Dzięki możliwości zainstalowania systemu przesuwnych bram oraz pełnej automatyzacji nie ma konieczności wysiadania z pojazdu aby przywołać przypisaną do użytkownika platformę (można to zrobić na przykład przy pomocy indywidualnego pilota). Dzięki szybkości działania, wygodzie którą daje możliwość wykorzystania pilotów sterujących oraz możliwości dowolnego dopasowania ilości miejsc parkingowych do potrzeb klienta jest to najbardziej uniwersalny z naszych produktów, który świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku inwestycji mieszkaniowej jak i jako wielopoziomowy parking w firmie lub budynku użyteczności publicznej.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO LIFT&SLIDE powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. Każde miejsce parkingowe może posiadać swój indywidualny pilot, który zabezpiecza je przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione. Urządzenie może działać automatycznie – bez konieczności wysiadania z pojazdu w celu przywołania przypisanego do użytkownika miejsca.

W wypadku wystąpienia niebezpieczeństwa, pracę urządzenia w każdym momencie może przerwać przycisk awaryjny. Każde miejsce parkingowe zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta dzięki systemowi przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

10 + 13 =