MODULO Platforms

Modulo
PLATFORMS

MODULO PLATFORMS


Systemy parkingowe SINGLE i DUAL PLATFORMS to rozwiązanie dla osób posiadających kilka samochodów lub inwestorów planujących budowę domów wielorodzinnych. Jest to rozwiązanie niezależne, które (w wersji Dual) pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System, wykorzystując niewielką powierzchnię, pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności pionowej rozbudowy budynku.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO PLATFORMS powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.

System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Odwiedź nasze social media

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

14 + 5 =