MODULO Polo

Modulo
POLO

MODULO POLO


MODULO POLO to System Parkingowy przeznaczony dla obiektów wymagających niewielkiej ilości miejsc parkingowych które mogą być użytkowane w sposób zależny, takich jak na przykład małe firmy, szpitale czy niewielkie hotele. Jak w każdym systemie zależnym wjazd i wyjazd samochodem na górną platformę uzależniony jest od tego, czy na dolnej platformie znajduje się obecnie pojazd, stąd jest to rozwiązanie idealne na przykład dla firm, w których pracownicy przyjeżdżają do biura i opuszczają je o określonych godzinach i w zwykle stałej kolejności.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO POLO powiela miejsca parkingowe w sposób zależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.

System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Odwiedź nasze social media

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

5 + 15 =