Modulo ROTARY

MODULO ROTARY to unikalna konstrukcja, która do parkowania pojazdów wykorzystuje system „karuzelowy”  ROTARY, który należy do grupy parkingów niezależnych. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu MODULO ROTARY doskonale sprawdzi się tam, gdzie przestrzeń dojazdowa do parkingu jest bardzo ograniczona. Ten system parkingowy jest wykorzystywany jako alternatywa np. dla garaży osiedlowych, lub śródmiejski parking. ROTARY mogą funkcjonować jako niezależne wolnostojące obiekty, które wtapiając się w otaczającą je architekturę stają się jej integralną częścią. W zależności od otoczenia, możemy zaproponować dowolne materiały pokrywające fasadę parkingu. Nasze systemy parkingowe, mogą być również zamontowane wewnątrz budynków.

Parking MODULO ROTARY został skonstruowany z myślą o zagospodarowaniu małych przestrzeni (np. długie i wąskie uliczki), które w łatwy sposób można zamienić na  nowoczesny parking. Dostęp do parkingu jest tylko z jednego miejsca, a wjazd / wyjazd z parkingu może zostać skonfigurowany dowolnie. Standardowo strefa transferowa znajduje się na poziomie dolnym w skrajnym położeniu.

MODULO ROTARY
MODULO ROTARY

MODULO zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo – zarówno dla użytkownika jak i  zaparkowanych  pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych, które w przeciwieństwie do elektrycznych, wykorzystują energię elektryczną tylko w trakcie parkowania pojazdu,  automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowisku.  

 

   Skontaktuj się z nami

MODULO ROTARY