fbpx

MODULO Slide

[yoast-breadcrumb]

Modulo
SLIDE

MODULO SLIDE


MODULO SLIDE to system oparty o automatyczne palety przesuwne.
W odróżnieniu od pozostałych produktów MODULO nie oferuje on parkowania aut w systemie jedno nad drugim, pozwala jednak zautomatyzować parkowanie na danej powierzchni, wykluczając takie sytuacje jak np. nieprawidłowo zaparkowane pojazdy czy kolizje na parkingu. Jest to również znaczna oszczędność miejsca ponieważ automatyczne platformy poruszające się po z góry wyznaczonej trasie wymagają dużo mniej miejsca do manewrowania. System ten jest idealny w miejscach, w których nie da się zainstalować systemu wieżowego z racji na ograniczoną wysokość lub wymagania otaczającej infrastruktury.
W przypadku MODULO SLIDE występuje dowolna liczba konfiguracji (ilości i długości palet czy szerokości szyn).

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO SLIDE powiela miejsca parkingowe w budynkach o ograniczonych możliwościach wykonania pasa dojazdowego. W skład urządzenia wchodzą konstrukcja oraz zasilanie.

System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

11 + 8 =