fbpx

MODULO suvSlope

[yoast-breadcrumb]

Modulo
suvSlope

MODULO suvSLOPE


Jest to System Parkingowy niezależny, który w sposobie działania zbliżony jest do jednego z naszych flagowych produktów – MODULO SLOPE. Dzięki zmodyfikowanej konstrukcji i łagodniejszym skosie platform pozwala on jednak na dopasowanie wysokości poszczególnych miejsc parkingowych do potrzeb klienta i różnych pojazdów – w tym również do dużych samochodów jakimi są SUVy. Podobnie jak SLOPE jest on możliwy do instalacji również w halach garażowych o ogarniczonej wysokości. System występuje w wersji SINGLE, przeznaczonej do parkowania dwóch samochodów jednocześnie, oraz DUAL – dedykowanej dla czterech aut.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO SLOPE powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.

System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

15 + 4 =