fbpx

Platformy parkingowe MODULO dzielą się na dwa rodzaje systemów: zależne i niezależne. Dziś chcemy zainteresować Was tymi pierwszymi. W tym przypadku  wyjazd autem zaparkowanym na górnej platformie uzależniony jest od wcześniejszego wyjazdu samochodu zaparkowanego niżej.

O systemy zależne zwykle pytają nas indywidualni użytkownicy. To nie tylko znakomite rozwiązanie problemów z parkowaniem w przydomowym garażu, ale również pomysł na ciekawą ekspozycję aut.

SCISSOR

System Parkingowy MODULO Scissor

To system oparty o unikalny mechanizm nożycowy. Pozwala na niezwykle wygodne, a przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie przechowywanie dwóch aut wykorzystując tylko jedno tradycyjne miejsce parkingowe. Jest to rozwiązanie idealne dla kolekcjonerów oraz dealerów samochodowych chcących w ciekawy sposób zaprezentować sprzedawane pojazdy, oszczędzając przy tym miejsce. SCISSOR świetnie sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju targach i pokazach motoryzacyjnych.Jedną z jego zalet jest możliwość złożenia na płasko: tak, że żadne elementy konstrukcji systemu nie wystają ponad platformę. Dzięki temu, system ten może być również świetnie wykorzystywany na zewnątrz.

Zależny system parkingowy MODULO SCISSOR na stoisku targowym

POLO

System Parkingowy MODULO Polo

System Parkingowy przeznaczony dla obiektów wymagających niewielkiej ilości miejsc parkingowych, na przykład: małych firm, szpitali czy niewielkich hoteli. Świetnie sprawdzi się również w przydomowym garażu. Jest on niezwykle łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Co więcej –jego szerokość to dokładnie 2,5 m, a więc tylko tyle, ile wymaga jedno,standardowe miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego doboru wysokości. Jedną z zalet Systemu Parkingowego POLO jest również fakt, że obrys platformy obejmuje całe miejsce parkingowe poniżej, co stanowi dodatkową osłonę dla znajdującego się tam samochodu.

SLANT

System Parkingowy MODULO Slant

MODULO SLANT jest systemem, który świetnie sprawdzi się w miejscach o ograniczonej wysokości – górna platforma jest pochylona względem dolnego miejsca postojowego i opuszczana pod niewielkim kątem tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozwiązanie to jest idealne do garaży o niskim stropie między innymi w budynkach wielorodzinnych czy instytucjach publicznych. To najlżejszy ze wszystkich Systemów Parkingowych MODULO. Co ważne, aby go móc go użytkować wystarczy 2.5 m szerokości,czyli tylko tyle, ile obejmuje standardowe miejsce parkingowe.


W kolejnym artykule przybliżmy niezależne Systemy Parkingowe MODULO.