Platformy parkingowe MODULO dzielą się na dwa rodzaje urządzeń: zależne i niezależne. Dziś chcemy zainteresować Was tymi pierwszymi. W tym przypadku  wyjazd autem zaparkowanym na górnej platformie uzależniony jest od wcześniejszego wyjazdu samochodu zaparkowanego niżej.

O rozwiązania zależne zwykle pytają nas użytkownicy indywidualni – to nie tylko znakomite rozwiązanie problemów z parkowaniem w przydomowym garażu, ale również pomysł na ciekawą ekspozycję aut.

MODULO STACKER-X10

Platforma parkingowa Modulo Stacker X10

Platforma parkingowa MODULO STACKER-X10

To system oparty o unikalny mechanizm nożycowy. Pozwala na niezwykle wygodne, a przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie przechowywanie dwóch aut wykorzystując tylko jedno tradycyjne miejsce parkingowe. Jest to rozwiązanie idealne dla kolekcjonerów oraz dealerów samochodowych chcących w ciekawy sposób zaprezentować sprzedawane pojazdy, oszczędzając przy tym miejsce. SCISSOR świetnie sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju targach i pokazach motoryzacyjnych. Jedną z jego zalet jest możliwość złożenia na płasko: tak, że żadne elementy konstrukcji systemu nie wystają ponad platformę. Dzięki temu, system ten może być również świetnie wykorzystywany na zewnątrz.

MODULO STACKER-P10

Platformy parkingowe zależne Modulo Stacker-P10

Platforma parkingowa MODULO STACKER-P10

Jest to platforma parkingowa przeznaczona przede wszystkim dla obiektów wymagających niewielkiej ilości miejsc parkingowych, na przykład: małych firm, szpitali czy niewielkich hoteli. Świetnie sprawdzi się również w przydomowym garażu. Jest ona niezwykle łatwa w obsłudze i wygodna w użytkowaniu. Co więcej –  w podstawowej wersji szerokość platformy to dokładnie 2,5 m, a więc tylko tyle, ile wymaga jedno, standardowe miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego doboru wysokości. Jedną z zalet Systemu Parkingowego POLO jest również fakt, że obrys platformy obejmuje całe miejsce parkingowe poniżej, co stanowi dodatkową osłonę dla znajdującego się tam samochodu.

MODULO STACKER-V10

Platforma parkingowa zależna Modulo Stacker-V10

Platforma parkingowa MODULO STACKER-V10

MODULO STACKER-V10 jest urządzeniem, które świetnie sprawdzi się w miejscach o ograniczonej wysokości – górna platforma jest pochylona względem dolnego miejsca postojowego i opuszczana pod niewielkim kątem tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Rozwiązanie to jest idealne do garaży o niskim stropie między innymi w budynkach wielorodzinnych czy instytucjach publicznych. To najlżejsza ze wszystkich platform parkingowych MODULO. Co ważne, aby go móc go użytkować wystarczy 2.5 m szerokości, czyli tylko tyle, ile obejmuje standardowe miejsce parkingowe.


W kolejnym artykule przybliżamy niezależne platformy parkingowe MODULO.