fbpx

Modulo
Stacker-X10

 Platforma parkingowa Modulo Stacker X10

MODULO STACKER-X10


MODULO STACKER-X10 To system oparty o unikalny mechanizm nożycowy. Pozwala na niezwykle wygodne, a przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie przechowywanie dwóch aut wykorzystując tylko jedno tradycyjne miejsce parkingowe. Jest to rozwiązanie idealne dla kolekcjonerów oraz dealerów samochodowych chcących w ciekawy sposób zaprezentować sprzedawane pojazdy, oszczędzając przy tym miejsce. STACKER-X10 świetnie sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju targach i pokazach motoryzacyjnych. Jedną z jego zalet jest możliwość złożenia na płasko: tak, że żadne elementy konstrukcji systemu nie wystają ponad platformę. Dzięki temu, system ten może być również świetnie wykorzystywany na zewnątrz.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


Seria produktów MODULO STACKER powiela miejsca parkingowe w sposób zależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Modulo Parking Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MODULO Parking Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityce Prywatności poniżej.

5 + 15 =