fbpx

MODULO Scissor

[yoast-breadcrumb]

Modulo
SCISSOR

MODULO SCISSOR


MODULO SCISSOR To system oparty o unikalny mechanizm nożycowy. Pozwala na niezwykle wygodne, a przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie przechowywanie dwóch aut wykorzystując tylko jedno tradycyjne miejsce parkingowe. Jest to rozwiązanie idealne dla kolekcjonerów oraz dealerów samochodowych chcących w ciekawy sposób zaprezentować sprzedawane pojazdy, oszczędzając przy tym miejsce. SCISSOR świetnie sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju targach i pokazach motoryzacyjnych. Jedną z jego zalet jest możliwość złożenia na płasko: tak, że żadne elementy konstrukcji systemu nie wystają ponad platformę. Dzięki temu, system ten może być również świetnie wykorzystywany na zewnątrz.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO SCISSOR powiela miejsca parkingowe w sposób zależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.

System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

1 + 12 =