fbpx

O nas

[yoast-breadcrumb]

POZNAJ NAS

PLATFORMY PARKINGOWE MODULO

 

Jesteśmy producentem i dostawcą nowoczesnych platform parkingowych. Portfolio MODULO to aż 10 różnych produktów, które nieustannie ewoluują. Platformy parkingowe to idealne rozwiązanie na brak miejsc parkingowych w miastach i recepta na dodatkową przestrzeń do parkowania w budownictwie jednorodzinnym.  Uniwersalna konstrukcja platform parkingowych MODULO sprawia, że mogą one stanowić integralną część budynku lub zupełnie niezależny obiekt wolnostojący.

Dowiedz się więcejPobierz nasz katalog

CO NAS WYRÓŻNIA?

JAKOŚĆ

______________________

W naszych platformach parkingowych używamy wytrzymałej blachy, która wolna jest od zgięć i wgłębień. Zapewnia to wysoką jakość i wytrzymałość ale również brak zalegania brudu na najazdach i komfort poruszania się po platformie, również w obuwiu na obcasach.

 

Nasza autorska technologia, materiały wykorzystane do produkcji i zabezpieczenia platform oraz cynkowanie całej konstrukcji sprawiają, że platformy parkingowe Modulo mają zwiększoną żywotność konstrukcji oraz wysoką odporność na warunki otoczenia.

FUNKCJONALNOŚĆ

______________________________________________________

Dzięki indywidualnym kluczom w przypadku instalacji  w jednym miejscu wielu platform parkingowych, każda  z nich może być użytkowany niezależnie od innych i w tym samym czasie co pozostałe.

 

Intuicyjne i łatwe w obsłudze panele sterujące  w standardzie instalujemy z autorską technologią SKL uniemożliwiającą przypadkowe wyjęcie kluczyka  w trakcie ruchu platformy i jej nagłe zatrzymanie.

BEZPIECZEŃSTWO

___________________________________________________

Standardowo wszystkie nasze platformy parkingowe wyposażone są w podwójny system zabezpieczeń hydraulicznych. Specjalnie zaprojektowane zawory i bezpieczniki gwarantują, że nawet w przypadku utraty ciśnienia lub braku zasilania platforma nie opadnie.

PRODUKCJA I SERWIS

____________________________________________________________

Platformy parkingowe MODULO produkowane są w naszej fabryce w Koronowie. Właśnie tam technolodzy czuwają na każdym etapem procesu produkcji oraz testują podzespoły. Rygorystyczna selekcja pozwala nam pracować ze sprawdzonymi dostawcami i skraca czas dostawy komponentów.

 

Gwarantujemy dużą elastyczność dopasowania produktu do wymagań klienta, oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

 

Dzięki rozbudowanej sieci doradców i serwisu na terenie całego kraju zapewniamy szybki czas reakcji oraz całodobową opiekę techniczną i serwisową.

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Odwiedź nasze social media

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

15 + 10 =