POZNAJ NAS

PLATFORMY PARKINGOWE MODULO

 

Jesteśmy producentem i dostawcą nowoczesnych platform parkingowych. Portfolio MODULO to aż 10 różnych produktów, które nieustannie ewoluują. Platformy parkingowe to idealne rozwiązanie na brak miejsc parkingowych w miastach i recepta na dodatkową przestrzeń do parkowania w budownictwie jednorodzinnym.  Uniwersalna konstrukcja platform parkingowych MODULO sprawia, że mogą one stanowić integralną część budynku lub zupełnie niezależny obiekt wolnostojący.

Dowiedz się więcejPobierz nasz katalog

CO NAS WYRÓŻNIA?

JAKOŚĆ

______________________

 

 Nasza autorska technologia, materiały wykorzystane do produkcji i zabezpieczenia platform oraz cynkowanie całej konstrukcji sprawiają, że platformy parkingowe Modulo mają zwiększoną żywotność konstrukcji oraz wysoką odporność na warunki otoczenia.

FUNKCJONALNOŚĆ

______________________________________________________

Dzięki indywidualnym kluczom w przypadku instalacji  w jednym miejscu wielu platform parkingowych, każda  z nich może być użytkowany niezależnie od innych i w tym samym czasie co pozostałe.

BEZPIECZEŃSTWO

___________________________________________________

Standardowo wszystkie nasze platformy parkingowe wyposażone są w podwójny system zabezpieczeń hydraulicznych. Specjalnie zaprojektowane zawory i bezpieczniki gwarantują, że nawet w przypadku utraty ciśnienia lub braku zasilania platforma nie opadnie.

PRODUKCJA I SERWIS

____________________________________________________________

Platformy parkingowe MODULO produkowane są w naszej fabryce w Koronowie. Właśnie tam technolodzy czuwają na każdym etapem procesu produkcji oraz testują podzespoły. Rygorystyczna selekcja pozwala nam pracować ze sprawdzonymi dostawcami i skraca czas dostawy komponentów.

 

Gwarantujemy dużą elastyczność dopasowania produktu do wymagań klienta, oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Dzięki rozbudowanej sieci doradców i serwisu na terenie całego kraju zapewniamy szybki czas reakcji oraz całodobową opiekę techniczną i serwisową.