fbpx

POZNAJ NAS

PLATFORMY PARKINGOWE MODULO

 

Jesteśmy producentem i dostawcą nowoczesnych platform parkingowych. Portfolio MODULO to aż 10 różnych produktów, które nieustannie ewoluują. Platformy parkingowe to idealne rozwiązanie na brak miejsc parkingowych w miastach i recepta na dodatkową przestrzeń do parkowania w budownictwie jednorodzinnym.  Uniwersalna konstrukcja platform parkingowych MODULO sprawia, że mogą one stanowić integralną część budynku lub zupełnie niezależny obiekt wolnostojący.

Dowiedz się więcejPobierz nasz katalog

CO NAS WYRÓŻNIA?

JAKOŚĆ

______________________

 

 Nasza autorska technologia, materiały wykorzystane do produkcji i zabezpieczenia platform oraz cynkowanie całej konstrukcji sprawiają, że platformy parkingowe Modulo mają zwiększoną żywotność konstrukcji oraz wysoką odporność na warunki otoczenia.

FUNKCJONALNOŚĆ

______________________________________________________

Dzięki indywidualnym kluczom w przypadku instalacji  w jednym miejscu wielu platform parkingowych, każda  z nich może być użytkowany niezależnie od innych i w tym samym czasie co pozostałe.

BEZPIECZEŃSTWO

___________________________________________________

Standardowo wszystkie nasze platformy parkingowe wyposażone są w podwójny system zabezpieczeń hydraulicznych. Specjalnie zaprojektowane zawory i bezpieczniki gwarantują, że nawet w przypadku utraty ciśnienia lub braku zasilania platforma nie opadnie.

PRODUKCJA I SERWIS

____________________________________________________________

Platformy parkingowe MODULO produkowane są w naszej fabryce w Koronowie. Właśnie tam technolodzy czuwają na każdym etapem procesu produkcji oraz testują podzespoły. Rygorystyczna selekcja pozwala nam pracować ze sprawdzonymi dostawcami i skraca czas dostawy komponentów.

 

Gwarantujemy dużą elastyczność dopasowania produktu do wymagań klienta, oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Dzięki rozbudowanej sieci doradców i serwisu na terenie całego kraju zapewniamy szybki czas reakcji oraz całodobową opiekę techniczną i serwisową.

Skontaktuj się z nami

 

Wybierz region i skontaktuj się ze swoim przedstawicielem

Województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie
Martin Szargan
Doradca techniczno-handlowy

tel. 885 854 381
e-mail. m.szargan@moduloparking.com

Województwa: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
Bartosz Frączek
Doradca techniczno-handlowy

tel. 502 615 325
e-mail: b.fraczek@moduloparking.com

Województwa: lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, śląskie
Grzegorz Wawryszuk
Doradca techniczno-handlowy,

tel. 500 491 236
g.wawryszuk@moduloparking.com

Marka Modulo należy do: 
PROMStahl Sp. z o.o.
Plac Kościeleckich 3
85-033 Bydgoszcz

biuro@moduloparking.com

NIP: 125-15-16-569
REGON: 141667479

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROMStahl Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityce Prywatności poniżej.