SYSTEMY PARKINGOWE


Poznaj Parkingi Przyszłości – futurystyczny produkt, będący odpowiedzią na stale rosnący problem braku miejsc parkingowych w miastach.  MODULO to aż 8 różnorodnych Systemów Parkingowych dostosowanych zarówno do potrzeb użytkowników indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Uniwersalna konstrukcja naszych produktów sprawia, że mogą stanowić integralną część budynku, lub zupełnie niezależne urządzenie wolnostojące.

Nasze Systemy Parkingowe dzielą się na niezależne – umożliwiające wyjazd dowolnym zaparkowanym autem niezależnie od pozostałych, oraz zależne – skierowane głównie do użytkowników indywidualnych, w których możliwość wyjazdu drugim samochodem uzależniona jest od uprzedniego wyjazdu pierwszego.

Każdy System Parkingowy MODULO to całkowicie autorskie rozwiązanie.  Starannie wyselekcjonowane podzespoły hydrauliczne, a także zaawansowane systemy elektroniczne sprawiają, że nasze platformy parkingowe charakteryzuje intuicyjna obsługa, wygoda oraz bezpieczeństwo zarówno dla użytkownika, jak i zaparkowanych pojazdów. 

PLATFORMY PARKINGOWE ZALEŻNE MODULO STACKER


Możliwość wyjazdu autem zaparkowanym na górnej platformie uzależniona jest
od uprzedniego wyjazdu samochodu zaparkowanego niżej

PLATFORMY PARKINGOWE NIEZALEŻNE MODULO PARKER


Pozwalają na wyjazd dowolnym zaparkowanym autem niezależnie od tego, czy pozostałe platformy są zajęte.

PLATFORMY PARKINGOWE JEDNOPOZIOMOWE


Umożliwiają przesuwanie samochodów na parkingu lub ich obracanie co pozwala na stworzenie dodatkowych miejsc postojowych bez konieczności wykonania drogi dojazdowej.

 PLATFORMY PARKINGOWE WIELOPOZIOMOWE I PÓŁAUTOMATYCZNE


Zaawansowane rozwiązania pozwalające wykonać 3 lub więcej poziomów parkowania, w których każde z miejsc może być użytkowane niezależnie od pozostałych. Urządzenia są możliwe do zainstalowania również w zabudowie, w wybranych wariantach mogą też posiadać bramy.