fbpx

Modulo
parker-s

MODULO PARKER-S


Konstrukcja tej serii platform, oparta na delikatnym skosie dolnej platformy, pozwala na podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej zachowując odpowiednią przestrzeń względem wysokości konkretnego miejsca parkingowego. Parker-S przeznaczony jest głównie do tych inwestycji, w których mamy ograniczenia związane z wysokością stropu lub głębokością niecki. Wariant Parker-S100 pozwala zminimalizować głębokość gniazda, natomiast Parker-S110 umożliwia zminimalizowanie wysokości stropu w garażu.

Seria produktów MODULO PARKER powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

Dostępne warianty urządzenia:

 PARKER-S100

Model pozwalający zminimalizować głębokość gniazda pod urządzenie.

Platforma parkingowa Modulo Parker S100

PARKER-S110

Model pozwalający zminimalizować wysokość stropu w garażu.

Platforma parkingowa Modulo Parker S110

Setzen Sie sich mit uns in Verbindung

 

Anspriechtpartnerin
Paulina Przybytkowska
tel. +49 (0)173 5123280
e-mail. p.przybytkowska@moduloparking.com

Export Specialist D-A-CH

Unser Büro

PROMStahl GmbH
Ronnenberger Str. 20,
30989 Gehrden
Deutschland

Unsere Fabrik

PJP Makrum Produktionsanlage

ul. Szosa Kotomierska 35
85-010 Koronowo

Modulo Parking Sp. z o.o.
NIP PL 554 292 29 97

Ich stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten durch MODULO Parking Sp. z o.o. Weitere Informationen finden Sie in den Datenschutzbestimmungen unten

3 + 10 =