Na wielu nowoczesnych osiedlach w Polsce platformy parkingowe są coraz częściej z powodzeniem użytkowane. Rozwiązania Modulo wzbogaciły w ostatnim czasie inwestycje powstające w Krakowie. Stanowią idealne rozwiązanie na zwiększenie liczby miejsc parkingowych na tej samej powierzchni użytkowej garażu, równocześnie będąc receptą przy ograniczonej przestrzeni na owe miejsca. Uniwersalna konstrukcja platform parkingowych Modulo sprawia, że mogą one stanowić element wyposażenia budynku lub zupełnie niezależny obiekt wolnostojący.

 

Inwestycja Cieszyńska 9

Inwestycja Cieszyńska 9 powstaje w krakowskiej dzielnicy Krowodrza przy skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Śląskiej. To funkcjonalnie zaprojektowane osiedle z pięknie doświetlonymi mieszkaniami o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, którego generalnym wykonawcą została firma TK-BUD. Tą starannie zaplanowaną przestrzeń można opisać jako połączenie doskonałej lokalizacji z wysokiej klasy materiałami i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Atutem inwestycji jest garaż podziemny, gdzie znalazły się rozwiązania marki Modulo – to łącznie 42 miejsca postojowe, które można podzielić na Parker S120 Basic DUAL, Parker S120 Basic SINGLE oraz Parker C100 Basic DUAL. Parkowanie odbywa się w sposób niezależny, czyli wjazd i wyjazd na każde z miejsc parkingowych jest możliwy bez względu na zajętość pozostałych miejsc na systemie. Ukosowane profile boczne, łagodny najazd i regulowany odbój koła pozwalają w łatwy sposób wjechać na platformę oraz dopasować optymalną pozycję parkowania, ze względu na długość auta. Dodatkowo na specjalne życzenie jedną z platform parkingowych wyposażono w gniazdko 230V, które umożliwia podłączenie, np. odkurzacza.

 

Osiedle Ulubione

Osiedle Ulubione to nowoczesna przestrzeń zlokalizowana w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Lublańskiej w Krakowie, którego generalnym wykonawcą oraz inwestorem jest firma CABA Development. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane 233 miejsca postojowe zewnętrzne i wewnętrzne, z czego 60 miejsc stanowią platformy parkingowe Modulo. W przedstawionej realizacji będzie można znaleźć rozwiązania Parker S120 Basic DUAL, Parker C100 Basic SINGLE oraz Parker C100 Basic DUAL. Podobnie jak w opisanej powyżej, parkowanie odbywa się w sposób niezależny.

 

Osiedle Grzegórzecka 77

Inwestycja realizowana na prestiżowych Grzegórzkach zdążyła zyskać renomę wśród mieszkańców Krakowa. Znajduje się zaledwie w odległości 230 m od Bulwarów Wiślanych i 2 km od serca Krakowa, czyli Rynku Głównego. Osiedle Grzegórzecka 77, którego inwestorem jest DEVELIA, a generalny wykonawcą Expres-Konkurent – oferuje wszystko, co jest potrzebne do komfortowego życia w centrum miasta. Z myślą o funkcjonalności w garażu podziemnym budynku F zainstalowano urządzenia LS 1100 w 4 sekcjach -17, 9, 7. Łącznie uzyskano 42 miejsc postojowych z systemem półautomatycznym, w efekcie ruch platform odbywa się za bramkami zabezpieczającymi. System LS1100 powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. Każde stanowisko parkingowe posiada swój indywidualny klucz, który zabezpiecza je przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.

Gwarantujemy dużą elastyczność dopasowania produktu do wymagań klienta oraz indywidualne podejście do każdego projektu. System S120 Basic może zostać zastosowany w niskich garażach z głęboką niecką, w efekcie wysokie pojazdy mogą parkować na dolnych platformach. Rozwiązanie C100 Basic, najbardziej popularne platformy parkingowe Polsce, w zdecydowanej większości przypadków stanowią niezależne platformy z nieckami. System LS 1100 – nie wymaga niecki, jest półautomatyczny dzięki zastosowaniu bramek zabezpieczających. Nasza autorska technologia, materiały wykorzystane do produkcji i zabezpieczenia platform oraz cynkowanie całej konstrukcji sprawiają, że platformy parkingowe Modulo cieszą się dużym zainteresowaniem.