fbpx

MODULO Multi

[yoast-breadcrumb]

Modulo
MULTI

MODULO MULTI


System MODULO MULTI jest rozwiązaniem idealnym dla obiektów wymagających dużej ilości miejsc parkingowych, dedykowanych do parkowania długoterminowego np. stadionów sportowych czy dworców kolejowych lub lotnisk. Pozwala na dowolną konfigurację miejsc parkingowych, a ich ilość może być dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta – system rozbudowywany jest zarówno w pionie jak i w poziomie, co pozwala na zaparkowanie dwóch lub nawet pięciu aut wykorzystując powierzchnię jednego, tradycyjnego miejsca parkingowego. To idealne rozwiązanie w ścisłej zabudowie miejskiej – system wymaga tylko jednego wjazdu. Co ciekawe, MULTI świetnie się też sprawdzi wewnątrz budynku mieszkalnego. Ze względu na brak łańcuchów i kół zębatych pracuje bardzo cicho. To rozwiązanie niezwykle ergonomiczne: jeden agregat zasila nawet 25 miejsc parkingowych.

PODSTAWOWE

DANE TECHNICZNE


System MODULO MULTI powiela miejsca parkingowe w sposób niezależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.

System przesuwnych odbojników umieszczonych na platformie parkingowej zapewnia prawidłowe pozycjonowanie auta. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.

OPIEKA SERWISOWA:

Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkownika naszych systemów. Zapewniamy również opiekę serwisową i dostęp do niezbędnych komponentów.

 

OCHRONA I BEZPIECZEŃSTWO:

Konstrukcja stalowa jest fabrycznie zabezpieczona przed korozją.  Dodatkowo agregaty elektryczne i hydrauliczne wyposażone są we własne zabezpieczenia, gwarantujące bezpieczeństwo parkowanych aut. 

 

WARUNKI ATMOSFERYCZNE:

Gwarantujemy w pełni stabilną pracę Systemu w zakresie temperatur od nawet -30˚C do +50˚C . Instalacja jest odporna na kurz i wodę, dodatkowo parkingi z zagłębieniem wyposażone są w kanał odpływowy i system odprowadzania wody.  

 

Napisz do nas


Modulo Parking Sp. z o.o.

Odwiedź nasze social media

Zgody wymagane do otrzymania wiadomości zwrotnej/oferty:

8 + 2 =