Czy znacie ten żart: co powinien zrobić szef, jeśli chce, żeby pracownicy zawsze punktualnie stawiali się w miejscu pracy? Zapewnić o 10 miejsc parkingowych mniej niż wynosi liczba zatrudnionych… 🙂 Z pewnością wielu z Was, mając w pamięci codzienną batalię o miejsca parkingowe, wcale do śmiechu nie jest. Trudno się dziwić. My również zdecydowanie bardziej od takich metod polecamy po prostu podnoszenie komfortu warunków pracy. A to jest możliwe między innymi dzięki Platformom Parkingowym MODULO. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się wszystkie rozwiązania niezależne.


MODULO PARKER-C100

Platformy parkingowe niezależne MODULO Platforms - 68 miejsc parkingowych

Platforma Parkingowa MODULO PARKER-C100 w wersji na cztery samochody

Platforma parkingowa MODULO PARKER-C to rozwiązanie bardzo wygodne w użytkowaniu. Pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Dostępnych jest wiele wariantów wysokościowych – nawet dla pojazdów o wysokości 2 m. System dedykowany jest do wszelkich hal garażowych i garażów podziemnych. To najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ogranicza nas głębokość wykopu czy wysokości pomieszczenia.

 

MODULO PARKER-S

Platforma parkingowa Modulo Parker S100

Platforma parkingowa MODULO PARKER-S w wersji na cztery samochody

Konstrukcja tego urządzenia, oparta na delikatnym skosie dolnej platformy, pozwala na podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej zachowując odpowiednią przestrzeń względem wysokości konkretnego miejsca parkingowego. Jest to szczególnie istotne w przypadku parkingów podziemnych o ograniczonej wysokości. Podobnie jak MODULO PARKER-C, dedykowany jest do hal garażowych i garażów podziemnych. Jednak przeznaczony jest głównie do tych inwestycji, w których mamy ograniczenia związane z wysokością stropu lub głębokością niecki (np. w przypadku gdy woda gruntowa uniemożliwia głębokie wykopy). Oszczędzamy również tutaj na wysokości samego budynku, którą możemy zagospodarować na kolejną kondygnację.

 

MODULO PARKER-O

Platforma parkingowa Modulo Parker O100

Platforma Parkingowa MODULO PARKER-O w wersji na cztery samochody

MODULO PARKER-O to platforma parkingowa niezależna zaprojektowana z myślą przede wszystkim  o użytkownikach indywidualnych i parkingach przydomowych. Jeśli posiadasz dwa samochody i chcesz zaoszczędzić miejsce jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki temu, że konstrukcja w całości chowa się pod ziemię, możliwa jest dowolna aranżacja górnej platformy, tak aby stanowiła jednolitą powierzchnię z terenem dookoła niej sprawiając, że parking idealnie wkomponuje się w otoczenie stając się praktycznie niewidoczny. Może stać się nawet fragmentem drogi dojazdowej.