fbpx

Czy znacie ten żart: co powinien zrobić szef, jeśli chce, żeby pracownicy zawsze punktualnie stawiali się w miejscu pracy? Zapewnić o 10 miejsc parkingowych mniej niż wynosi liczba zatrudnionych… 🙂 Z pewnością wielu z Was, mając w pamięci codzienną batalię o miejsca parkingowe, wcale do śmiechu nie jest. Trudno się dziwić. My również zdecydowanie bardziej od takich metod polecamy po prostu podnoszenie komfortu warunków pracy. A to jest możliwe między innymi dzięki Systemom Parkingowym MODULO. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się wszystkie systemy niezależne.


PLATFORMS (SINGLE i DUAL)

System Parkingowy MODULO PLATFORMS w wersji DUAL

System Parkingowy MODULO PLATFORMS w wersji DUAL

Systemy parkingowe SINGLE i DUAL PLATFORMS to rozwiązania bardzo wygodne w użytkowaniu. Wersja DUAL pozwala na zaparkowanie nawet czterech aut jednocześnie, a wjazd i wyjazd każdym z nich nie jest uzależniony w żaden sposób od pozostałych. System wykorzystując niewielką powierzchnię pozwala w łatwy sposób podwoić ilość dostępnych miejsc parkingowych bez konieczności rozbudowy budynku w górę. Dostępnych jest wiele wariantów wysokościowych – nawet dla pojazdów o wysokości 2 m. System dedykowany jest do wszelkich hal garażowych i garażów podziemnych. To najlepsze rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ogranicza nas głębokość wykopu czy wysokości pomieszczenia.

 

SLOPE

System Parkingowy MODULO SLOPE w wersji DUAL

System Parkingowy MODULO SLOPE w wersji DUAL

Konstrukcja tego systemu, oparta na delikatnym skosie dolnej platformy, pozwala na podwojenie miejsc parkingowych w hali garażowej zachowując odpowiednią przestrzeń względem wysokości konkretnego miejsca parkingowego. Jest to szczególnie istotne w przypadku parkingów podziemnych o ograniczonej wysokości. Podobnie jak MODULO PLATFORMS, dedykowany jest do hal garażowych i garażów podziemnych. Jednak przeznaczony jest głównie do tych inwestycji, w których mamy ograniczenia związane z wysokością stropu lub głębokością niecki (np. w przypadku gdy woda gruntowa uniemożliwia głębokie wykopy). Oszczędzamy również tutaj na wysokości samego budynku, którą możemy zagospodarować na kolejną kondygnację.

 

TWIN

System Parkingowy MODULO TWIN w wersji DUAL

System Parkingowy MODULO TWIN w wersji DUAL

MODULO TWIN to system niezależny zaprojektowany z myślą przede wszystkim  o użytkownikach indywidualnych i parkingach przydomowych. Jeśli posiadasz dwa samochody i chcesz zaoszczędzić miejsce jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki temu, że konstrukcja w całości chowa się pod ziemię, możliwa jest dowolna aranżacja górnej platformy, tak aby stanowiła jednolitą powierzchnię z terenem dookoła niej sprawiając, że parking idealnie wkomponuje się w otoczenie stając się praktycznie niewidoczny. Może stać się nawet fragmentem drogi dojazdowej.

 

MULTI

System Parkingowy MODULO MULTI - przykładowe konfiguracje na 9 i 25 samochodów

System Parkingowy MODULO MULTI – przykładowe konfiguracje na 9 i 25 samochodów

System MODULO MULTI jest rozwiązaniem idealnym dla obiektów wymagających dużej ilości miejsc parkingowych, dedykowanych do parkowania długoterminowego np. stadionów sportowych czy dworców kolejowych lub lotnisk. Pozwala na dowolną konfigurację miejsc parkingowych, a ich ilość może być dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta – system rozbudowywany jest zarówno w pionie jak i w poziomie, co pozwala na zaparkowanie dwóch lub nawet pięciu aut wykorzystując powierzchnię jednego, tradycyjnego miejsca parkingowego. To idealne rozwiązanie w ścisłej zabudowie miejskiej – system wymaga tylko jednego wjazdu. Co ciekawe, MULTI świetnie się też sprawdzi wewnątrz budynku mieszkalnego. Ze względu na brak łańcuchów i kół zębatych pracuje bardzo cicho. To rozwiązanie niezwykle ergonomiczne: jeden agregat zasila nawet 25 miejsc parkingowych.

 

SLIDE

System Parkingowy MODULO Slide

System Parkingowy MODULO Slide

MODULO SLIDE to system oparty o automatyczne palety przesuwne. W odróżnieniu od pozostałych produktów MODULO nie oferuje on parkowania aut w systemie jedno nad drugim, pozwala jednak zautomatyzować parkowanie na danej powierzchni, wykluczając takie sytuacje jak np. nieprawidłowo zaparkowane pojazdy czy kolizje na parkingu. Jest to również znaczna oszczędność miejsca ponieważ automatyczne platformy poruszające się po z góry wyznaczonej trasie wymagają dużo mniej miejsca do manewrowania. System ten jest idealny w miejscach, w których nie da się zainstalować systemu wieżowego z racji na ograniczoną wysokość lub wymagania otaczającej infrastruktury. W przypadku MODULO SLIDE występuje dowolna liczba konfiguracji (ilości i długości palet czy szerokości szyn).